ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ 2023 ପିକ୍ସl ଆର୍ଟ ମନିପୁଲେସନ୍ |

 ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ 2023 ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ ମନିପୁଲେସନ୍ |

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ, ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କିପରି କରାଯାଏ, ଯାହା ଅନେକ ଲାଇକ୍ ପାଇବ, ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନୁସରଣ କରିବେ ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ବ increase ିବେ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲିଗ୍ରୁମ୍ ପ୍ରିସେଟ୍ ମାଗଣା ଏଡିଟିଂରେ ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କିପରି କରାଯିବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ଶିଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତା’ପରେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଦିଅ, ଆପଣଙ୍କୁ ୟୁଟ୍ୟୁବକୁ ଯାଇ ଇମ୍ରାନ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଏହିପରି ଅନେକ ଏଡିଟିଂ କ skills ଶଳ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ସମଗ୍ର ୟୁଟ୍ୟୁବରେ କେହି ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଚ୍ୟାନେଲ। କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ଯାଇ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେହିଭଳି ଅନେକ ଜିନିଷ ସେହି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଶିଖାଯାଇଥିଲା ଯାହା ବିଷୟରେ କେହି କୁହନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସେଠାକୁ ଯାଅ ଏବଂ ଦେଖ | ତଥାପି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ଲଗ୍ ରେ କିଛି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ |


ମୋବାଇଲ୍ ଏଡିଟିଂରୁ କିପରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ |

ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ କହିବି ମୋବାଇଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ଦ୍ୱାରା କିପରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ଆପଣଙ୍କର ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ read ିବାକୁ ପଡିବ | କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରି ଆପଣ କିପରି ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି? ? ଆଜିର ସମୟରେ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଲୋକମାନେ ଲିଗ୍ରୁମ୍ ପ୍ରିସେଟ୍ ଇତ୍ୟାଦି ପ୍ରୟୋଗ କରି ଆପଣଙ୍କର ଫଟୋକୁ ବହୁତ ଭଲ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରିମିୟମ୍ ପ୍ରିସେଟ୍ ମାଗଣା ଲିଗ୍ରୁମ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ବାୟୋରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ଦେୟଯୁକ୍ତ ସେବା ଅଟେ | ତୁମେ ଏଠାରେ ଉପଲବ୍ଧ କି ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କର? ଲୋକମାନେ ଏକ ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ₹ 50 ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଦିନସାରା ବିତାନ୍ତି |

ଆୟ 2000 ରୁ 4000 ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଯଦି ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ଅନୁସରଣ ହୁଏ ତେବେ ସେମାନେ ନିଜ ହୃଦୟ ଅନୁଯାୟୀ 10,000 ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏହି ସେବା ଚଳାଇ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚାହାଁନ୍ତି ରୋଜଗାର କରିବାକୁ, ତା’ହେଲେ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ଶିଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ ତୁମେ ଏସବୁ କେଉଁଠାରେ ଶିଖିବ, ଇମ୍ରାନ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଯାଅ, ଇମ୍ରାନ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଖୋଜ, ସେଠାରେ ତୁମେ ସେଠାରେ ପାଇବ, ତୁମେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଶିଖିଛ ଯାହା ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ କରିବ | , ଫଟୋ ସଂପାଦନ କରି ଏବଂ ଫାଇବର ଡଟ୍ କମ୍ କୁ ଯାଇ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରି ସେଗୁଡିକୁ ବିକ୍ରି କରିପାରିବେ ଏବଂ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ |

ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ଟୁଲ୍ସ ମାଗଣା |

  • PNG
  • ରଙ୍ଗ png
  • ଟାଇଗର png
  • hd ପୃଷ୍ଠଭୂମି
  • ଦେୟ ସଂସ୍କରଣ ଆପ୍ସ |
  • ଛାୟା png
ଫଟୋ ସମ୍ପାଦନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ |

ଏବଂ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସୂଚନା ଦେବା ଯେ ଆଜିର ସମୟରେ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ଅତି ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏଥିରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ପେସାଦାର ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି, ଯେପରିକି ବହୁତ ବଡ ଫଟୋଗ୍ରାଫର | ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ବଡ ସମ୍ପାଦକ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଅଛନ୍ତି | ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ କାମ ପାଇବା, ମୋବାଇଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ se paise kaise kamaye ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବେତନ ଆଧାରରେ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଦ daily ନିକ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏଠାରେ ଯଦି ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ ସମ୍ପାଦକ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କ୍ୟାମେରା କିଣିବାକୁ ପଡିବ | ଏବଂ ଦ୍ ly ିତୀୟତ you ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଜିମ୍ବାଲ୍ ଦରକାର ଏବଂ ତାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ରିଙ୍ଗ୍ ଲାଇଟ୍ ଦରକାର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଛୋଟ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଦରକାର ହେବ ଯାହା ଦ୍ photo ାରା ଆପଣ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଲାପଟପ୍ ଦରକାର ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଦରକାର | ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରୁ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଏଡିଟର୍ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ହୋଇପାରିବେ | ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସୂଚନାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଫଟୋ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ | ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads