ଶୁଭ ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 2023

 ଶୁଭ ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 2023

ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ କ’ଣ ଏବଂ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ 2023 ର ଭାରତୀୟ ତ୍ରିକୋଣର ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବି, ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିବି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 2023 ର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛି ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଦେବି। ଭାରତରେ ପାଳନ କରାଯାଏ। ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପ୍ରତିଛବି 2023.


                                  



77 ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 2023 |

ଆଜି 75 ଅଗଷ୍ଟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସିର ଦିନ ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଏପରି କିଛି ଚିତ୍ର ବାଣ୍ଟୁଛୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ପଠାନ୍ତୁ | ଇଚ୍ଛା, ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସେହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ 75 ତମ ସ୍ independence ାଧୀନତା ଦିବସ 2023 ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କମ୍ ସୂଚନା ଦେବୁ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପ read ନ୍ତି ଏବଂ ନିମ୍ନରେ ଅନେକ ଚିତ୍ର ଅଛି, ଆପଣ ଏହାକୁ ଥରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖିବେ | ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 15 ଅଗଷ୍ଟ |

ଶୁଭ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 2023

ବହୁ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆମେ ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଏକ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମୁକ୍ତ କରିବୁ… ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ, ଯେତେବେଳେ ବିଶ୍ୱ ଖୁସିର ସ୍ independence ାଧୀନତା ଦିବସରେ 2021 ଭାରତ ଶୋଇବ, ଭାରତ ଜାଗ୍ରତ ହେବ ଏବଂ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବ ଜବାହରଲାଲ ନେହେରୁ ଜାତୀୟତାବାଦୀ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ସୁଯୋଗ ସହିତ |

ପ Read ନ୍ତୁ |

  • ମୋଦୀ ଯୋଜନା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ₹ 100000 ମାଗଣା ମିଳିବ |
  •  

  • ପବ୍ ମୋବାଇଲ୍ କେବେ ଭାରତକୁ ଆସିବ |
  •  

  • 2023 ରେ କିପରି ଅନଲାଇନରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ |
  •  

  • ଆପଣଙ୍କର Gmail ଖାତାକୁ କିପରି ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବେ |

ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପ୍ରତିଛବି'

  






ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଭାରତ//

 


  • ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା |
  •  

  • ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିନ 2021
  •  

  • ସ୍ at ତନ୍ତ ଡିଭାସ୍ 2021
  •  

  • ହିନ୍ଦୀରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା |
  •  

  • 75 ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ 2021
  •  

  • ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଶାୟରୀ |
  •  

  • ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା |

ହିନ୍ଦୀରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସବର ଇତିହାସ ବିଷୟରେ କହିବି ଏବଂ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଦେଖିବା ଯାହା ଆମ ଭାରତରେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ, ଯାହା ସବୁଠାରୁ ଖୁସିର ଦିନ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିର ଦିନ, ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ଖୁସିର ସ୍ୱାଧୀନତାକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ | ହିନ୍ଦୀରେ ଆମେ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରିପାରିବା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମ ହୃଦୟରେ ଭାଗବତ ସିଂ ଯୋଗୀ, ଏସବୁ ଆମ ଦେଶ ପାଇଁ ଶହୀଦ ହୋଇଛି, ଏପରି ଦେଶର ଅନେକ ପୁଅ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀରେ ସ୍ୱାଧୀନତାର ଦିନ, ଆଜି ସୁଖର ଦିନ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ others ାରା ଅନ୍ୟମାନେ ସୂଚନା ପାଇବେ ଏବଂ ହ୍ ats ାଟସ୍ ଆପ୍ରେ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ଶୁଭ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପ୍ରତିଛବି ପଠାନ୍ତୁ |..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads