ମୋବାଇଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ 2023 ପିକ୍ସାର୍ଟ |

 ମୋବାଇଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ 2023 ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ |

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ବିଷୟରେ ଆପଣ କ’ଣ କୁହନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆମେ କିଛି ସମାନ ସମୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଆମେ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବୁ ଯାହା ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣି ନଥିବେ | ତେଣୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ପିକ୍ସ ଆର୍ଟରେ ଏପରି ଅନେକ ଉପକରଣ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଲେଖି ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ read ଼ନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ ସହିତ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କିପରି କରିବେ, ତାହା ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକରେ ଅତି ସହଜରେ | ଫଟୋ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ ଯାହାକୁ ପୁରା ଗୁଗୁଲ୍ କିମ୍ବା ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କେହି କହି ନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଏଠାରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥା କହୁଛି, ତେଣୁ ଏହାକୁ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କ୍ରମେ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଠାରେ ଇମ୍ରାନ୍ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍କୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ | ଭିଡିଓ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଶିଖନ୍ତୁ | ଏହା

ମୋବାଇଲରୁ ଫୋଟୋଶପ୍ ପରି ଏଡିଟିଂ କିପରି କରିବେ |

ମୋବାଇଲରୁ ଫୋଟୋଶପ୍ ପରି ଏଡିଟ୍ କିପରି କରିବେ, ତେଣୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ମୋବାଇଲରୁ ଫୋଟୋଶପ୍ ପରି କେବେ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ହଁ, ଆପଣ ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ କ mobile ଣସି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ସିମ୍ ଭଳି ସମାନ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ନାହିଁ | ତେଣୁ ଏଠାରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେ ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିପରି ଫଟୋସପ୍ ପରି ତୁମର ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରିପାରିବେ | ତେଣୁ ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ, ଆପଣ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରୁ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ମୋବାଇଲରୁ ଫଟୋ ଏଡିଟ୍ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କ୍ରମେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଅନୁସରଣ କର, ତେବେ ତୁମେ ଶିଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ତାପରେ ଦେଖ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ସାଧନଗୁଡ଼ିକୁ ବୁ to ିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ଏହାକୁ ବୁ to ିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ବୁ to ିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ଯେ ସାଧନଗୁଡ଼ିକ ଏହାକୁ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ ତାହା ବୁ To ିବାକୁ, ସେଠାକୁ ଯାଅ ଏବଂ ଶିଖ |


ନୂତନ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ଆପ୍ ନାମ |

  • କାନଭା ଗ୍ରାଫିକ୍ ଡିଜାଇନର୍ |
  • ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ପ୍ରିମିୟର୍ ପ୍ରୋ |
  • ପିକ୍ସଲ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ |
  • ଫଟୋ ଏଡିଟର୍ ପ୍ରୋ
  • ସ୍ନାପ୍ସଡ୍ |
  • Lr ମୋବାଇଲ୍ |

ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ |

ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ କ’ଣ? ତେଣୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ କ’ଣ? ଯଦି ଆପଣ କ photo ଣସି ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଏହା ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ, ଲିଗ୍ରୁମ୍ ମୋବାଇଲ୍, ପିକ୍ସେଲ କିମ୍ବା ସ୍ନାପସିଡ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ପ୍ରୋ ଅଟେ | ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ ଏଠାରେ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦି ଆପଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମି କାଟୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଫଟୋରେ ବାସ୍ତବବାଦୀ ଦେଖାଯିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ photo ାରା ଫଟୋ ନକଲି ଦେଖାଯିବ, ତା’ହେଲେ ଏଥିପାଇଁ କଣ କରିବେ, ତେବେ ତୁମ ଫଟୋରେ ସାଡୁ ଯୋଡିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଏହାକୁ ଯୋଡିବା ମାତ୍ରେ | ତୁମର ଫଟୋ, ତା’ହେଲେ ତୁମର ଫଟୋ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ବାକି ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ତୁମେ ଇମ୍ରାନ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବ |


ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ କ’ଣ? ତେଣୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ କ’ଣ? ଯଦି ଆପଣ କ photo ଣସି ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଏହା ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ, ଲିଗ୍ରୁମ୍ ମୋବାଇଲ୍, ପିକ୍ସେଲ କିମ୍ବା ସ୍ନାପସିଡ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ପ୍ରୋ ଅଟେ | ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ ଏଠାରେ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦି ଆପଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମି କାଟୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଫଟୋରେ ବାସ୍ତବବାଦୀ ଦେଖାଯିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ photo ାରା ଫଟୋ ନକଲି ଦେଖାଯିବ, ତା’ହେଲେ ଏଥିପାଇଁ କଣ କରିବେ, ତେବେ ତୁମ ଫଟୋରେ ସାଡୁ ଯୋଡିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଏହାକୁ ଯୋଡିବା ମାତ୍ରେ | ତୁମର ଫଟୋ, ତା’ହେଲେ ତୁମର ଫଟୋ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ବାକି ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ତୁମେ ଇମ୍ରାନ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବ |

ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ କ’ଣ? ତେଣୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଫଟୋ ଏଡିଟିଂର ସଠିକ୍ ଉପାୟ କ’ଣ? ଯଦି ଆପଣ କ photo ଣସି ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଏହା ପିକ୍ସ ଆର୍ଟ, ଲିଗ୍ରୁମ୍ ମୋବାଇଲ୍, ପିକ୍ସେଲ କିମ୍ବା ସ୍ନାପସିଡ୍ ଫଟୋ ଏଡିଟିଂ ପ୍ରୋ ଅଟେ | ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ ଏଠାରେ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦି ଆପଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମି କାଟୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଫଟୋରେ ବାସ୍ତବବାଦୀ ଦେଖାଯିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ photo ାରା ଫଟୋ ନକଲି ଦେଖାଯିବ, ତା’ହେଲେ ଏଥିପାଇଁ କଣ କରିବେ, ତେବେ ତୁମ ଫଟୋରେ ସାଡୁ ଯୋଡିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଏହାକୁ ଯୋଡିବା ମାତ୍ରେ | ତୁମର ଫଟୋ, ତା’ହେଲେ ତୁମର ଫଟୋ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ବାକି ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ତୁମେ ଇମ୍ରାନ ଏଡିଟିଂ ଜୋନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବ |

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads