କୋସି ରେଳ ମହାସେଟୁଙ୍କ ଉଦଘାଟନ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବଡ ଖବର

 କୋସି ରେଳ ଉଦ୍ଘାଟନ |

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କଠାରୁ ବଡ ଖବର ବାହାରକୁ ଆସୁଛି ଯେ ବିହାରରେ ଭାଗଲପୁରର ସବୁଠାରୁ ବଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ମୋଦୀ ଜିଙ୍କ ରେଳବାଇ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ ଖବର କୁହାଯାଉଛି ଯେପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସରକାର ଥିବାରୁ 2014 ତୁଳନାରେ ଏହା 4 ଗୁଣ ଅଧିକ। ବିହାରର ରେଳପଥରେ ଏହାଠାରୁ 4 ଗୁଣ ଅଧିକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ପରେ ମୋଦୀ ଜିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ଅତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ କରାଯାଇଛି।


ଏହି ଖବରରେ, AAP କହିଛି ଯେ କରୁଣା କଲପାମରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏବଂ ସେହି ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ କେଉଁଠାରେ ଅଛି? ମୋଦୀ ଜି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାର୍ଗରେ ସୁବିଧା ଏବଂ ରେଳବାଇ ବହୁଗୁଣିତ ହେବ ଏବଂ ବେକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କୁହାଯାଇଛି। ମୋଦୀ ଜୀ କହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଭାବୁନାହୁଁ କି ରେଳବାଇ ଏବଂ ବେକାରୀ ସହିତ କ connection ଣସି ସମ୍ପର୍କ ଅଛି କି? ଆପଣ ଥରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମକୁ ଆଉ କ’ଣ କହିବେ ମୋଦୀ ଜୀ କହିଛନ୍ତି। ରେଳବାଇର କ need ଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |


9000 କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ କୋସି ରେଳ |

ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା, କିଛି ଦିନ ଧରି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା, କାମ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏଠାରେ 6000 କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ରେଲୱେରେ କାମ ଏତେ ଅଧିକ କରାଯାଉଛି ଏବଂ a ରେ ଅଗ୍ରଗତି କରାଯାଉଛି | ମୋଦୀ ଜି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏହା କରିଛନ୍ତି, ଏଥିସହ ସେ ବେରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ବିହାରର ନୂତନ ରେଳ 9000 ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରେ କରୁଣା ସମୟରେ କ government ଣସି ସରକାର ନାହିଁ। ହଜାର ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ବିହାରରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତେ। ରେଳପଥ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଛି ଯାହା ଦ୍ people ାରା ଲୋକମାନେ କ problem ଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାତ୍ରା କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କର କ have ଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ମୋଦୀ ଜୀ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନୁରୋଧ ଏବଂ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ, ଯାହା ମୋଦୀ ଜୀ କହିଛନ୍ତି। କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଏକ ସମ୍ବାଦଦାତା ହେବା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଯୋଗାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏଠାରେ ବେକାରୀ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ମୋଦୀ ଜୀ ରେଳବାଇରେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କ something ଣସି ସ୍ଥାନରେ କିଛି କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଦେଶ ପାଇଁ ଅଧିକ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଦେଶ ପାଇଁ ଅନେକ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ଆପଣ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ଯଦି ବେକାରୀ ହଟାଯାଏ ତେବେ ସେଠାରେ ଅନେକ ଭଲ ଜିନିଷ ରହିବ | ଏବଂ ଆପଣ କ’ଣ ଭାବୁଛନ୍ତି, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ମୁଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବି | ମୁଁ ଆହୁରି ଅନେକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷ କହିବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ସଂଯୁକ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ |


ମୋଦୀ ଜିଙ୍କ ଆଉ ଏକ ନୂତନ ଘୋଷଣା ବିହାରରେ ଏକ ବିଶାଳ ରେଳପଥ ନିର୍ମାଣ ହେବ

 

ମୋଦୀ ଜି କହିଛନ୍ତି ଯେ 2014 ମସିହାରୁ ଆମ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଯାହା କରିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ କ government ଣସି ସରକାର ଏହା କରିପାରିନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଏଠାରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛି ଯେ ଜଣେ ସମ୍ବାଦଦାତା ହୋଇଥିବାରୁ ଅନେକ ସରକାର ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ। ଏହା ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ। ମୋଦୀ ଜିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ସେଠାରେ ମୋଦୀ ଜି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ନାହିଁ। ଦେଶ ବ growing ୁଛି ଏବଂ ବ growing ୁଛି। ଏହା ଆଉ ପଛକୁ ଫେରି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୋଦୀ ଜି ଆସିବା ପରଠାରୁ ଏହା କେବଳ ମୁଁ କହିବି ଯେ ମୋ ସରକାର ଏହା କରିଛନ୍ତି, କରିଛନ୍ତି, ମୋଦୀ ଜି ସବୁକିଛି କରିଛନ୍ତି, ଆପଣ ଠିକ କହିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏତେ ବେକାରି ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ଭୋକରେ ମରୁଛନ୍ତି।

ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ହେବ, ତା’ପରେ ମୁଁ ଏଠାରେ ଏହିସବୁ ଲେଖିଛି ଯାହା ହୃଦୟରୁ ଆସିଛି, ଏହା ଠିକ କି ଭୁଲ, କେବଳ ତୁମେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ, ମୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବି ଏବଂ କେବଳ ତୁମେ ମୋଦୀ ଜିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସମସ୍ତେ ଜାଣିବେ ସେହି ଦିନଠାରୁ କଣ କରାଯାଇଛି, ପ୍ରାୟତ such ଏଠାରେ ଅନେକ ସଂଗଠନ ଗଠନ କରାଯାଇଛି, ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ମୁସଲମାନ ଅନେକ ଜିନିଷ ଉପରେ ଲ fought ିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଛି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏବଂ ମୋଦୀ ଜୀ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ବିହାରରେ 000 9000 କିମ୍ବା ହଜାରେ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବଡ ଜିନିଷ ହଟାଇବା ଭଲ ହେବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା, ଟିକେ ଭଲ ମଧ୍ୟ ହେବ। ମୋଦୀ ଜୀ ବେକାରି ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ମୁଁ, ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି କାମ

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏକ ବହୁତ ବଡ ରେଳ ଉଦଘାଟନ କରୁଛନ୍ତି


ବେକାରୀ
 

2022 ରେ କିଏ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ?
 

କୋସି ରେଳ ଉଦ୍ଘାଟନ |
 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୋଦୀ ଜୀଙ୍କର ନୂଆ ନିଷ୍ପତ୍ତି
 

ମୋଦୀ ଜୀ କୋସି ରେଳବାଇର ଉଦଘାଟନ କରିବେ


 

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର 9000 କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ରେଳ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି

କିଛି ଭଲ କାମ କରାଯାଇଛି, ସେପରି କିଛି ନାହିଁ, ତଥାପି କିଛି ଭୁଲ୍ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ସରକାର ଯାହା କରୁନାହାଁନ୍ତି ତାହା ସରକାର କରିବା ଉଚିତ୍, ମ fundamental ଳିକତା କେବେ ବିସ୍ତାର ହେବ ନାହିଁ, ଯାହା ଏଠାରେ ଅଛି, ଏହି ସରକାର ଏବଂ ମୁଁ ଦାୟୀ ନୁହେଁ ଏଥିପାଇଁ ସରକାର କେବେ ଆସି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଭାଷଣରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ମୋଦୀ ଜି ଏହା କେବେ କହି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସରକାର ସହ ଜଡିତ ସଂଗଠନରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ଏବଂ ରେଳବାଇ ବିଷୟରେ 9000 କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ବଡ ବିବୃତ୍ତି ରହିଛି। ମୋଦୀ ଜୀ, ରେଳବାଇରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବେକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରି ବେକାରି ସମାପ୍ତ କରିବା ଠିକ୍ ହେବ କି? ମୋଦୀ ଜୀ ବହୁତ ଭଲ କଥା କହିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଏଭଳି ଖବର ସାଇଟରେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ଯଥାସମ୍ଭବ ପ୍ରକାଶିତ ହେବା ଉଚିତ୍? ।

ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ। ମୁଁ କ government ଣସି ସରକାର ସହିତ ଜଡିତ ନୁହେଁ। ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାହା ଲେଖିବି, ମୁଁ ସତ କହିବି। ମୁଁ ସତ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ଲେଖିବି ନାହିଁ। ମୋଦୀ ଜୀଙ୍କର ବଡ ଘୋଷଣା, ସବୁଠୁ ବଡ ଘୋଷଣା। ଏଠାରେ କିପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି? ରେଳବାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ? ଆପଣ ଏହି ଖବରରେ ଅଧିକ ପ read ିବାକୁ ପାଇବେ, ତେଣୁ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଏହି ଖବରରୁ ଏହିପରି ନୂଆ ଖବର ପ to ିବା ପାଇଁ ଆମ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ, ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କର ତେବେ ତୁମେ ଦୟାକରି ଏହାକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କର | ଆସନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୋଷ୍ଟରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖବର ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା | ଆମ ସମ୍ବାଦକୁ ଆସିଥିବାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ |


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads