ବ୍ୟବସାୟିକ ଧାରଣା: ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାର ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବେ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି |

 ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରା: ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାର ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବେ, ଜାଣନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କେଉଁ ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଆଜିର ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ 1000 ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ପ୍ରତିଦିନ 4000


ଏହି ବ୍ୟବସାୟିକ ଧାରଣା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କ kind ଣସି ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ବହୁତ ସରଳ | ଏହି କମ୍ପାନୀକୁ କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ସର ବ୍ୟବସାୟ କୁହାଯାଏ | ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରି ଆପଣ ଏକ ମାସରେ ସହଜରେ କୋଟିପତି ହୋଇପାରିବେ |


ବ୍ୟବସାୟିକ ଧାରଣା କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ସ ଜଳଖିଆରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏବଂ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ଯୁବକ କିମ୍ବା ବୃଦ୍ଧ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |


କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ବହୁ ଜମି ଆବଶ୍ୟକ |

ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଯଦି ଆପଣ ଏକ କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଖାଲି ଜମି ଦରକାର ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଏକ ଉଦ୍ଭିଦ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ | ଏହା ସହିତ, ଗୋଦାମ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ଏସବୁ ପାଇଁ ତୁମର ଅତିକମରେ 2000 ରୁ 3000 ବର୍ଗଫୁଟ ସ୍ଥାନ ରହିବା ଉଚିତ |


କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ସ ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଆବଶ୍ୟକତା |


ଏକ କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଉପକରଣ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ଏହି ଫାର୍ମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରପାତି, ଶକ୍ତି ଉତ୍ସ, ଜିଏସ୍ଟି ନମ୍ବର, କଞ୍ଚାମାଲ ଏବଂ ଗୋଦାମ ଦରକାର | ଗହମ ଏବଂ ଚାଉଳ ଫ୍ଲେକ୍ ତିଆରି କରିବା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ମେସିନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ମକା କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିପାରିବେ |

ବ୍ୟବସାୟିକ ଧାରଣା ତୁମେ ତୁମର କମ୍ପାନୀକୁ ଏପରି ଏକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବା ଉଚିତ ଯେଉଁଠାରେ ମକା ବହୁଳ ଭାବରେ ବ .ିଥାଏ | ଯଦି ଆମେ ଆମର କମ୍ପାନୀକୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଖୋଜୁ, ତେବେ ମକା ଆଣିବା ମହଙ୍ଗା ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ନିଜର ମକା ବ grow ାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଉଦ୍ୟୋଗରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |

ଏହି ଯାଞ୍ଚ କର୍ଣ୍ଣଫାଲ୍ ସେକ୍ସ ବିଗ୍ ରେ ହେବ |


ବ୍ୟବସାୟିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏହି ବୃହତ ଆକାରର ବିନିଯୋଗ structure ାଞ୍ଚାରେ ସୀମିତତା ଅଛି | ଆପଣ ସହଜରେ 5 ରୁ 8 ଲକ୍ଷ ପିଆଜ ର ଏହି ବଡ ଉତ୍ପାଦନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଏକ ବୃହତ ପରିମାଣରେ ଏହି ଅପରେସନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ 20 ରୁ 30 ଲକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତାରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଜଡିତ ହେବେ


ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ମୋଦୀ ପ୍ରଶାସନ ମୁଦ୍ରା an ଣ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଚଳାଉଛି, ଯାହାକି ତୁମର କ୍ରୟର 90% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ loan ଣ ପାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ |

  • ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ: କେବଳ ଜଣେ ନୃତ୍ୟ ରାଣୀଠାରୁ ଅଧିକ |
  • ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍: କ look ଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏଭଳି ରୂପରେ କେବେ ଦେଖିନଥିଲେ |
ଯଦି ଆପଣ ଏହି କମ୍ପାନୀକୁ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ 50,000 ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅବଶିଷ୍ଟ ରାଶି ଆପଣଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ loan ଣ ଭାବରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।


କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ବିକ୍ରୟ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ Rs ୦, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ମିଳିବ | Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଗୋଟିଏ କିଲୋଗ୍ରାମ କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ 30 ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ | ଏଥିସହ ଏକ କିଲୋଗ୍ରାମ କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ସର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା | ବଜାରରେ 70 ଟଙ୍କା ଯଦି ଆପଣ 100 କିଲୋଗ୍ରାମ କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲେକ୍ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଦ daily ନିକ ରୋଜଗାର Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ହେବ | ଘଟିବ | 4000

ଏବଂ ଯଦି ଆମେ ଏହାକୁ ମାସିକ ଭିତ୍ତିରେ ବିଚାର କରୁ ତେବେ ଆପଣ ସହଜରେ Rs ୦, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ମାସକୁ 1,20,000 ଟଙ୍କା | ଏହା ଏକ ଆକଳନ | ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରି ଭଲ ପରିମାଣର ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି | ତା’ପରେ କ’ଣ ହେଉଛି, ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କର |

ଏହିପରି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମର ଟେଲିଗ୍ରାମ ଚ୍ୟାନେଲ ଏବଂ ହ୍ ats ାଟସ୍ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ |


ହ୍ ats ାଟସ୍ ଆପ୍ରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ - ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ |

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads