ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ୱେବସାଇଟ୍ ଅଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରକୃତ followers |

 ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ୱେବସାଇଟ୍ ଅଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରକୃତ followers |

ତେଣୁ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କିପରି ଅଟୋ ଫଲୋଅର୍ସ ପାଇବେ ଏବଂ ଫେସବୁକରେ କିପରି ଲାଇକ୍ ପାଇବେ, ଅଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ ପୃଷ୍ଠାରେ ଅଟୋ ଭଳି, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହିପରି 10 ଟି ୱେବସାଇଟ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ ପାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସେଠାରେ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଲାଇକ୍ ରହିବ ଯାହାକି ତୁମର ନମ୍ବର ହେବ ନାହିଁ, ତୁମେ ଯାହା ପାଇବ ତାହା ବାସ୍ତବ ହେବ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଫେସବୁକରେ ପ୍ରକୃତ followers  ଏବଂ ଅଟୋ ଲାଇକ୍ କିପରି ପାଇବ, ମୁଁ ଏହାକୁ ପୁରା ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛି, ତୁମେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ read ିଛ |


ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅଟୋ followers |

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅଟୋ ଫଲୋଅର୍ସ ଯାହା ଅନେକ ଲୋକ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଅଟୋ followers ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆମର ID ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ କିମ୍ବା ଯାହା ବି ହେଉ, ମୁଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କହିଲି ଏହା ବନ୍ଦ ହେବ କି ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ସମସ୍ତ ୱେବସାଇଟ୍ ଅଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରକୃତ followersଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ ଦିଅନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି | ଏସବୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ followers ଦେବ, ତେଣୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍, ତାପରେ ଏହା ଡଟ୍ ନେଟ୍ ଭଳି ହୋଇ ଏହାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ getliker.net ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁଗୁଲରେ, ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣ ଅଟୋ followers ଙ୍କୁ ବାହାର କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଏହାକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ୱେବସାଇଟର ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ପ read ିପାରିବେ |

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ପ୍ରକୃତ କିମ୍ବା ନକଲି |

ଦେଖନ୍ତୁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏପରି ଅନେକ ୱେବ ସାଇଟ୍ ଅଛି ଯାହାfollowers ଙ୍କ ନାମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ମୋତେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କିପରି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ? ଦେଖନ୍ତୁ, ପରିଚୟର କିଛି ନାହିଁ | ନା, କିନ୍ତୁ ହଁ, ତୁମକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଅଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ପ୍ରକୃତ followers ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରକୃତ ୱେବସାଇଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ତୁମକୁ କ’ଣ କରିବାକୁ ହେବ? followers ପାଇବା ପରେ ତୁମକୁ ତୁମର ID ପାସୱାର୍ଡ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ | , ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ID ଚୋରି ହୋଇପାରେ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିବି, ଦ୍ୱିତୀୟ ୱେବସାଇଟ୍ ର ନାମ ହେଉଛି weevevee.com, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏଠାରେ ଆପଣ followers ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଏବଂ ଏଠାରେ ଆପଣ ଫେସବୁକରେ ଅଟୋ ଅନୁସରଣ କରିବେ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟ |
  • ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ କଥା କହିବି ଯାହା ଫେସବୁକ୍ ବିଷୟରେ |
  •  

  • ଫେସବୁକରେ ଆଉଟ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ |
  •  

  • ଆପେଣ୍ଟାଲ୍ ଆପ୍ ର ନାମ ଗୋଟିଏ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଫେସବୁକରେ ଅଟୋ ଲାଇକ୍ ପାଇବେ |

ମୁଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅଟୋ ଫଲୋଅର୍ ଠାରୁ ID କୁ ବାରଣ କରିପାରିବି କି?

ହଁ, ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅଟୋ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ଦ୍ danger ାରା ବିପଦରେ ଅଛି, ଯଦି ଆପଣ ଭୁଲ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେଠାରେ କିଛି ବଡ ସ୍କାମର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ID ଚୋରୀ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭୁଲ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭାବିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ID ଚୋରି ହୋଇଯିବ | ତୁମେ କ’ଣ କରିବ, ତା’ପରେ ସେହି ଲୋକମାନେ ଅଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କଠାରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ ଏବଂ ତୁମର ID କୁ ଅପବ୍ୟବହାର କରିବେ, ତାପରେ ତୁମେ କେଉଁଠାରେ ସଠିକ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପାଇବ, ତାପରେ ମୁଁ ନିମ୍ନରେ 10 ଟି ୱେବସାଇଟ୍ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ପ୍ରଦାନ କରିଛି, ତୁମେ ତଳକୁ ଯାଇ ସମସ୍ତ ପ read ି ପାରିବ | ଗୁଗୁଲରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରି ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଅଟୋ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ସେହି ସମସ୍ତ ୱେବସାଇଟ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ, ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ, ଆପଣ ସେଠାକୁ ଯାଇ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ ପାଇପାରିବେ |


ଶ୍ରେଷ୍ଠ 10 ୱେବସାଇଟ୍ ନାମ |

 

  • ଲାଇକ୍ ୱେବ୍ ଡଟ୍
  •  

  • Getliker.net
  •  

  • weebee.com
  •  

  • mrinsta.com
  •  

  • easygetinsta.com
  •  

  • allsmo.com
  •  

  • perfectliker.com
  •  

  • ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋ ରିଅଲ୍ ଫଲୋଅର୍ସ ଡଟ୍
  •  

  • mytoolstown.com
  •  

  • Ezliker.com

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଡ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି, ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ କଥା ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ କାମ କଦାପି ହ୍ରାସ ପାଇବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦିଅନ୍ତି | ଭୋଟ୍ ବିଷୟରେ, ଯଦି ତୁମେ ଲୋକ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିବ ଯେ ଭୋଟ୍ ଏକ ରୋବଟ୍ ପରି, ସମାନ ଜିନିଷ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ଲାଇକ୍ ଇତ୍ୟାଦି ଚାହୁଁଛ ତେବେ ଲାଇକ୍ ମଧ୍ୟ ପେମେଣ୍ଟ୍ ହୁଏ, ତେବେ ମୁଁ ଦେଇଥିବା ୱେବସାଇଟରେ ତୁମେ ଉଭୟ ମାଗଣା ଏବଂ ପେଡ୍ ବିକଳ୍ପ ପାଇବ, ଯଦି ତୁମେ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ପସନ୍ଦ ପାଇବାକୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଯଦିଓ ଆପଣ ଏହାକୁ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିକଳ୍ପ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ମାଗଣାରେ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏହି ବିକଳ୍ପ ପାଇବେ, ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପେଟ ଅଛି, ଯଦି ଆପଣ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି | ଦେୟ ଦିଅ, ତାପରେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ପାଇବ, ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସହିତ ଏବଂ ତୁମେ ଏହାକୁ ମାଗଣାରେ ମଧ୍ୟ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଅଧିକ ପାଇବ ନାହିଁ |


  • ଦେୟ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କର ଅନେକ ଲାଭ ଅଛି ଯାହା କଦାପି ହ୍ରାସ ପାଇବ ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଯଦି କିଛି ଲୋକ ବାହାରୁ ଆସନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବେ ଯାହା ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ନେଇଯିବ |
  •  

  • ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଇକ୍ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଅଳ୍ପ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ହଜାରେ ଲାଇକ୍ ପାଇପାରିବେ |
  •  

  • ଆପଣ ମାଗଣାରେ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଲାଇକ୍ ସ୍ଥାୟୀ କିନ୍ତୁ ଅନୁସରଣକାରୀ ସ୍ଥାୟୀ ନୁହଁନ୍ତି |
  •  

  • କିନ୍ତୁ ତଥାପି, ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ପରେ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ୱେବସାଇଟ୍ ଦେଇଛି ଯାହା ମାଗଣାରେ ରିଅଲ୍ ଫଲୋଅର୍ସ ଆପ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ |
  •  

  • ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଦେଶଗୁଡିକର 10 ଟି ୱେବସାଇଟ୍ ଦେଇଛି, ଆପଣ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଟ୍ରାଏଲ୍ ଭର୍ସନ୍ କରି ସେଗୁଡିକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ 10000 ରୁ ଅଧିକ କରିପାରିବେ |

ମୁଁ ଅଟୋ  followers  ନେବା ଉଚିତ କି ? 

ତେଣୁ ଏହି ଜିନିଷ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ରହିଥାଏ, ଏହା ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ଯେ ଆମେ ଅଟୋ ଅନୁସରଣକାରୀ ପାଇବା ଉଚିତ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ID ପାଇଁ କ’ଣ କ୍ଷତି କରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ID ର କ harm ଣସି କ୍ଷତି ନାହିଁ, ମୋତେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ପରେ ID, ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତା ନାମ ଏବଂ ପାସୱାର୍ଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ କ problem ଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ହଁ, ଲୋକମାନେ ଯେଉଁ ଭୋଟ ପଠାଉଛନ୍ତି ତାହା ହ୍ରାସ ହୁଏ, ଏହା ପ୍ରକୃତ ନୁହେଁ, ସେମାନେ ପରେ ପଡ଼ନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ତେବେ ତୁମର ସ୍ଥାୟୀ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ID ଉପରେ ରହିବେ ଏବଂ ଯଦି ଆମେ ID ର କ୍ଷତି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ ତେବେ କିଛି ହୁଏ ନାହିଁ, ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ |



Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads