ମାଗଣାରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର Game କେଉଁଠାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ |

 ମାଗଣାରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଖେଳଗୁଡିକ କେଉଁଠାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ?

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି କେଉଁଠାରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଗେମ୍ ମାଗଣାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ ଏବଂ କିପରି ମାଗଣାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ | ସମସ୍ତ PC ଗେମ୍ ମାଗଣା ଡାଉନଲୋଡ୍ ତାଲିକା | ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଗେମ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ | ଆଜିକାଲି, ଲୋକମାନେ ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ଏବଂ ଅନେକ ଗେମିଙ୍ଗ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ତିଆରି କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଖେଳକୁ କେଉଁଠାରେ ମାଗଣାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ କିପରି ସଂସ୍ଥାପନ କରିବେ, ଯେକ game ଣସି ଖେଳ ମାଗଣାରେ, ତେଣୁ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଖେଳଗୁଡିକ କିପରି ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ | ।


ମାଗଣା PC Game  |

ତେବେ ଦେଖନ୍ତୁ କେଉଁ ଖେଳଗୁଡିକ ମାଗଣାରେ ଅଛି, ମୋତେ କହିବାକୁ ଦିଅ, ଦେଖ, ତୁମେ ସମସ୍ତ ଖେଳକୁ ମାଗଣାରେ ପାଇବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ୱେବସାଇଟ୍ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି, ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ତ ୱେବସାଇଟରେ ମାଗଣାରେ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେକ game ଣସି ଖେଳ ଅଛି ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଅଛି | ତୁମେ ଏହାକୁ ମାଗଣାରେ ପାଇବ, ତୁମେ କିପରି PC ଗେମ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ୱିଣ୍ଡୋ 7 ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁଠାରୁ ପାଇବ, ତେଣୁ ମୁଁ ତୁମକୁ ଏହା କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଯେକ any ଣସି ଆଣ୍ଟିଭାଇରସ୍ ଇତ୍ୟାଦି ରଖୁଛ ଯାହା ଏକ ଭାଇରସ୍ ଅଟେ | ଯଦି ସେ ତୁମକୁ ମାରିଦିଏ ଏବଂ ବିନାଶ କରେ ତେବେ ତୁମକୁ ଏହି ସମସ୍ତ ଖେଳକୁ ଡିଜିଟାଲ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ |

PC Game  ୱେବସାଇଟ୍ ନାମ |

  1. Apunkagame.net
  2. Gameloop.in
  3. smartpatel.in
  4. pcmag.com
  5. Pcgamer.com
  6. gametop.com
  7. Pcgamefreetoop.net
  8. worldofpcgames.co
  9. Pcgamesn.com
  10. gameranx.com

PC Game  ବିବରଣୀ

ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ PC ଗେମର ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ କହିବାକୁ ଦେବି | ଠିକ ଅଛି, ଦେଖ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ତାଲିକାର ତାଲିକା ଦେଇଛି, ଆପଣ ଯାଇ ସେହି ୱେବସାଇଟରୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଯେକ game ଣସି ଖେଳକୁ ମାଗଣାରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ 7 ପାଇଁ ସଂସ୍କରଣ, ଯାହା ମୁଁ ଶୀର୍ଷରେ ଦେଇଛି, ତେଣୁ ଆପଣମାନେ ଏହାକୁ କ୍ଲିକ୍ କରି କିମ୍ବା ଗୁଗୁଲରେ ପେଷ୍ଟ ଏବଂ କପି କରି ଏହାକୁ ସହଜରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | ଏହା ମାଗଣା ଏବଂ ଆପଣ ସେଠାରେ କ problem ଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଜ୍ଞାପନ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | , ତେଣୁ ତୁମେ କ ads ଣସି ବିଜ୍ଞାପନ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ ନାହିଁ, ୱେବସାଇଟ୍ ଯାହା ବି ହେଉ, ଏହା ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ବହୁତ ପୁରୁଣା ଏବଂ ସେଠାରୁ ତୁମେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବ | ତୁମେ ଏହାକୁ ପାଇବ ଏବଂ ସଂସ୍ଥାପନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସହଜ ହେବ ଏବଂ ତୁମକୁ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ବହୁତ କିଛି କର, ତୁମକୁ କେବଳ ଡାଉନଲୋଡ୍, ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତା’ପରେ ଉପଭୋଗ କର, ଠିକ ଅଛି ଏବଂ ଯଦି ତୁମେ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କର ତେବେ ଦୟାକରି ଏହାକୁ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କର |
Thenewz24.co.in ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ଯେ - ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ କେବଳ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଜର ସମୀକ୍ଷା ଦିଆଯାଉଛି | ଆପଣ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହା ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଜ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ନୁହେଁ |

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ -

Thenewz24.co.in କ any ଣସି ପ୍ରକାରେ ଡକାୟତି ପ୍ରୋତ୍ସାହନ କିମ୍ବା ସମାଲୋଚନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରେ ନାହିଁ | ଡକାୟତି ହେଉଛି ଅପରାଧର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ 1957 ର କପିରାଇଟ୍ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ ଯେ କ any ଣସି ରୂପରେ ଡକାୟତି ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ବୁ expla ାଉଛୁ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ଏବଂ ଡକାୟତି ୱେବସାଇଟରୁ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଦୃ strongly ଭାବରେ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛୁ ଯେ ଡକାୟତି ୱେବସାଇଟରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଏବଂ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ପରି ଆଇନଗତ ୱେବସାଇଟ୍ ସବୁବେଳେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକମାତ୍ର ସମାଧାନ |


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads